O MALARSTWIE

Dzieła sztuki to dziś atrakcyjna lokata kapitału oraz prestiżowa forma dekorowania wnętrz. Sztuka jest ważnym elementem wystroju wnętrz prywatnych i publicznych. Warto nabyć oryginalny, ręcznie malowany obraz przez artystę, który jest pełen przekazu, jedyny i niepowtarzalny. Sztuka to odzwierciedlenie naszego gustu, naszych emocji i wrażliwości.Malarstwo towarzyszy nam od wieków ozdabiając nawet najbardziej wyszukane i oryginalne wnętrza. Sprawia, że puste ściany stają się piękną galerią, która zachwyca i tworzy ciepłą atmosferę w pomieszczeniu.  Malarstwo na ścianę czyli obrazy i inne dekoracje zdecydowanie nadają klimat wnętrzom, ale także oddają osobowość jego mieszkańców. Spędzanie czasu ze sztuką, pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, wydzielając relaksacyjną aurę i skłaniając do refleksji. 

Obrazy to tradycyjna dekoracja ściany i sposób na wystrój wnętrza. Obrazy mogą być nietypowym, ciekawym i eleganckim elementem ścian w waszych wnętrzach. Obrazy wiszące na ścianach potrafią znacząco odmienić każde wnętrze. obrazy eksponowane są nie tylko w salonach czy sypialniach, coraz częściej pojawiając się w kuchniach, łazienkach, korytarzach nawet tarasach i balkonach.

JAKI OBRAZ WYBRAĆ ?

Najlepiej wybrać prawdziwe artystyczne malarstwo namalowane przez artystę zamiast zwykłego powtarzalnego drukowanego wydruku z drukarni. Prawdziwe malarstwo będzie jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne. Stonowane lub bardziej nasycone kolory, dynamiczne ślady pędzli lub grube faktury wykonane szpachelkami artystycznymi zachwycają różnorodnością faktur. A inspirujące motywy i różnorodne tematy sprawiają, że malarstwo jest piękne, świeże, unikatowe. Takie oryginalne obrazy są malowane z dusza, pasją, wielkim zapałem przez artystów.

DIANA ART - MALARSTOW WSPÓŁCZESNE, MALARSTWO OLEJNE, AKRYLOWE, AKWARELE,  

Obcowanie z  obrazem ma wywoływać pozytywne emocje i nie powodować po pewnym czasie zmęczenie. Obraz powinien rozmawiać, komunikować się z wnętrzem i odbiorcą.  Jeśli  ktoś decyduje się na zakup obrazów, to najczęściej ma wewnętrzną potrzebę dodania nowej energii do swojej przestrzeni życiowej. 
Wybór i zakup obrazu do wnętrza powinien być traktowany ze starannością. Nie warto decydować się na banalne i najtańsze rozwiązania, czyli reprodukcje popularnych obrazów lub masowo drukowane wydruki z drukarni. Inwestycja oryginalnego obrazu namalowanego przez artystę to lokata we własny gust oraz dobrą aranżację wnętrza jest opłacalna. Obraz będzie cieszył oko przez lata, a nawet pokolenia, a wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. 
Obraz musi mieć tło czyli ścianę, oddech, który pozwoli mu istnieć. Nie może się częściowo chować za zasłonę lub mebel. Musi być wyeksponowany, obraz musi żyć pełna życia we wnętrzu.  Nie może też wisieć za wysoko, albo wciśnięty w kąt. Zastanówmy się jaki charakter chcemy nadać danemu wnętrzu ?  Czy szukamy energetycznych kolorów i ekspresyjnych linii, lub stonowanej kolorystyki i linii spokojnych. A może chcemy naleźć dodatkową przestrzeń i głębie. Może wolimy spokojne i stonowane barwy, bo szukamy ciszy i ukojenia ?